BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2017-03-09 21:44

Blame all your life on me

Į komentarus

Ar gali pasakyti atvirai? Visiškai nuoširdžiai - kiek kartų tu suklydai? Nekaltinant nepalankių Dievų, užsirūstinusios visatos ar gero niekad nepakišančio likimo. Kiek kartų ne kažkas suklaidino, o suklydai PATS? Kiek kartų pasielgei netinkamai? Kai nutylėjai, nors reikėjo kalbėt. Kai būtų užtekę paprasčiausio „kaip sekasi?”. Kai stovėjai sukryžiavęs rankas, nors reikėjo apkabint. Kai išėjai, nors derėjo pasilikt. Kai keikeisi, nors turėjai pasakyt, jog myli. Ir kiek kartų likai, nors turėjai išeit. Kiek kartų laikeisi, nors reikėjo paleist. Kiek kartų koveisi dantim ir nagais, nors reikėjo pasiduot. Kiek kartų sakei, nors reikėjo patylėt…

Ir visada buvai kaltas tu. Ne kažkas aukščiau. Ne aplinkybės. Tu. Tu suklydai. Bėda ta, jog tos klaidos ne visada buvo blogos valios padariniai. Tai ne visada buvo neįveikti žmogiški principai ir per didelis ego. Dažnai mes klystam dėl to, kad nežinom, kuris poelgis būna teisingas. Ir tik po kiek laiko atsisukę atgal suprantam, kad tai buvo klaida. Ir pamatęs teisingus atsakymus jautiesi lyg mokyklinukas, susikirtęs per kontrolinį. „Žinojau…” Skirtumas tas, kad kuolas gyvenime yra daug reikšmingesnis nei tas, mokytojos abejingai suraitytas pažymių knygelėje.

Ir aš dar kartą - paskutinį - atsiprašau tavęs. Atsiprašau, kad koviausi dėl mūsų tada, kai reikėjo nuleist rankas. O gal už tai, kad išėjau tom naktim, kuriom derėjo pasilikt. Atsiprašau, kad per daug tau pasakiau. Arba už tai, kad pernelyg daug nutylėjau. Atsiprašau, kad buvau tau per mažai. Ir gal už tai, jog kartais buvau per daug. Matai, aš vis dar nežinau, už ką tavęs atsiprašau. Ir kaip gaila galiausiai suvokt, kad teisingiem žmonėm, mes niekada nebūsim nei per daug, nei per mažai. Teisingiem žmonėm mes visada būsim kaip tik.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (1)

Rašyk komentarą