BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2018-01-22 23:43

Dark&Twisty

Į komentarus

Nes aš visada bijojau ir vis dar bijau. Nes žmonės į mane visada žiūrėdavo matydami tai, ką nori matyti. Ir man visada buvo baisu, kad nepatenkinsiu jų mintyse susikuro vaizdo, kuo turėčiau būti. Niekada neklausiau savęs, ko norėčiau siekti ar kokia norėčiau būti. Visada galvojau tik apie tai, ką žmonės manyje įžvelgia ir kaip turiu įgyvendinti tai, ką jie tikisi manyje pamatyti.

Gal dėl to nedidelė dalelė manyje nuolat priešinosi viskam, kas tik įmanoma. Tyliai maištavo. Gelbėjo mano identiteto likučius. Dar neišgirdus klausimo rėkdavo “ne”. Formuodavo pasaulėžiūrą, kuri nebūtinai būdavo teisinga, tačiau būtinai kaip diena ir naktis skirdavosi nuo visuomenės primetamo “normalu”. Ir net nežinau, ar tai - tikrai aš, ar tiesiog paskutinis bejėgis pasispardymas stengiantis pasipriešinti diegiamai sistemai. Ir dabar aš kažkokia komplikuota, kovojanti prieš viską, nors net gerai nesuvokianti prieš ką, besiginanti tuomet, kai aplink nėra pavojaus. Sudėtinga.

Ir šiandien aš jau nebijau būti aš. Bet vis dar bijau, kad žmonės norės manyje įžvelgt kažką, ko čia nėra. Bandys pamatyt per daug ar primest neegzistuojančias savybes. Todėl aš vis dar iš tolo visiems rėkiu “ne”. Todėl neprisileidžiu ir liepiu su manim neprasidėt. Todėl negaliu pakęst, kai man sako kažką teigiamo ar gražaus - nes man nuolat atrodo, kad tuoj pradės suteikti man visas gerąsias savynes, kurių iš tiesų neturiu. Ir tada man baisu apvilt žmones. Kad jie pamatys, kokia aš iš tiesų esu komplikuota ir sudėtinga. Kad nesu tai, ką jie įsivaizdavo. Nė iš tolo! Ir tada išeis. Pamatys, kaip iš tikrųjų atrodo mano apkerpėjusi siela ir apsisukę išeis.

Taip, iš tiesų aš visą gyvenimą bijojau tik vieno - garsaus batų dunksėjimo, kurio aidas virpuliais pereina per visą kūną, žmogui išeinant.

Patiko (0)

Rodyk draugamsRašyk komentarą