BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas 2015-06

2015-06-30

Niekad negrįšianti diena

Ir tą naktį atrodė, kad net balta pilnatis, kabanti danguje, piktdžiugiškai šypsojosi jai į veidą, nusinešdama jos svajones kartu su savimi į auštantį rytą, į begalybę, iš kur jos jau niekad nebegrįš. Taip, kaip niekad nebegrįš ir ši diena. Kaip niekad nepasikartos ir jau praėjusi valanda, minutė, sekundė. Ši sekundė. Ji niekada nebegrįš.

Rodyk draugams

2015-06-26

lost

Asfaltas. Šlapias.
Lietus. Debesys. Medžiai. Lašai. Krenta žemėn.
Žmonės. Skuba. Visi.
Lyg turėtų kur skubėt.
O gal ir turi.
Gal tik aš neturiu tikslo.
Negi visi tikrai žino,
Ką daryti
Su savo gyvenimais?
Nejaugi iš tiesų
Tik aš viena
Tokia pasiklydus?..

Rodyk draugams

2015-06-04

3 nakties ir cigaretė. Atgal į realybę.

Cigaretė trečią valandą nakties. Žiūrint i naktinį dangų. Į vieną vienintelę žvaigždę apniukusiame danguje. Anksčiau tokiais momentais svajodavau. Dabar tiesiog tyliai mąstau. Kažko laukiu ir nežinau ko. Kažko tikiuosi. Bandau priimti svarbius sprendimus. Mąstau ar verta žengti tam tikrą žingsnį, galvoj besisukant žymaus autoriaus žodžiams. Tiesiog kvėpuoju naktimi ir cigaretės dūmais, drebėdama iš šalčio, bet [...]

2015-06-03

Dialogai

Žinojau. Aš žinojau, kad turiu ten būt. Turiu sėst į autobusą ir nuvažiuoti ten. Įsiveržti ten kaip paskutinei idiotei, kurios niekas nekvietė, tačiau vis tiek ten būti. Pamatyti jį. Nes tai atrodė taip kvailai romantiška.
Žinojau, kad turiu ten būt. Bet nebuvau.

- Kaip manai, gerai pasielgei, kad ten nenuvažiavai?
- Nežinau…
- O ką sako širdis?
- Širdis nekenčia [...]

2015-06-03

bullshit

Netikiu meile iš pirmo žvilgsnio. Netikiu tais “tau skirtaisiais” ar “sielos draugais”. Netikiu, kad gyvenime mylėti galima tik kartą.
Tikiu, kad po vieno itin skaudaus išsiskyrimo, sugebėsi pamilti vėl. Ir gal net ne kartą. Tačiau tikiu, kad gyvenime sutinki tą vieną žmogų, kurio dėl kažkokių priežasčių negalėsi pakeisti niekuo kitu. Tą žmogų, kuris amžinai liks tavo [...]

2015-06-03

Apie nieką. Apie viską. Mintys.

Atrodo, viskas taip pat. Niekas nepasikeitė. Tos pačios vietos, tie patys garsai, tie patys kvapai, tie patys žmonės… Tik tu jau kitoks. Kažkas tavo viduje pasikeitė ir dabar tu, būdamas tose pačiose vietose, jautiesi visiškai kitaip. Viską matai kitomis akimis.
Tas pats mėnulis danguje, kuris šviečia šimtus metų. Tas pats suoliukas šalia kelio, tie patys namai. [...]

2015-06-01

Dvidešimt minučių vasaros

Vos prieš dvidešimt minučių prasidėjo vasara. Vasara, kurios visada laukdavau, kuri visada atnešdavo kažką ypatingo, šiemet atrodo baugi ir skausminga. Nes nenoromis prisimeni, ką atnešė praeita. Tą kažkokį keistą jausmą, kurį žmonės, girdėjau, vadina meile.
Iš tiesų tai koks keistas dalykas yra ta meilė. Tokia banali, apie kurią visi šneka, tačiau kurios nesuprasi tol, kol pats [...]