BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas 2015-08

2015-08-30

Naujas gyvenimas prasideda rudenį

https://www.youtube.com/watch?v=nMUMaTQbKvw

Artėjant vasaros pabaigai, atėjo metas prisipažinimams. Šią vasarą bėgau. Visą vasarą bėgau nuo savo gyvenimo. Taip, kaip tik sugebėjau. Ten, kur tik galėjau. Bėgau nuo savęs, savo minčių ir būtinybės išsiaiškinti jausmus. Ir tai nepadėjo, nes įkyrios mintys pasivydavo ir už šimtų kilometrų.
Bet vasarą viskas buvo taip paprasta — atsikeli ryte, susikrauni daiktus ir dingsti. [...]

2015-08-27

Ir mes puolam krūtine ant erškėčių

Paukštis erškėčio perverta krūtine paklūsta nesikeičiančiam gamtos dėsniui, jis nežino, kas jį traukia pulti ant spyglio ir numirti giedant. Tą akimirką, kai spyglys perveria širdį, jis nežino, kad mirs; jis gieda ir gieda, kol balsas bejėgiškai nutyla. Bet mes, kai puolam krūtine ant erškėčių, mes žinom. Suprantam. Ir vis tiek puolam. Vis tiek.
– Kolina Makalou, [...]

2015-08-26

Demonai viduje

Ir kažkada susimąsčiau: įdomu, ar aš turiu tiek daug vidinių demonų dėl to, kad esu rašytoja, ar esu rašytoja dėl to, kad turiu tiek daug vidinių demonų.
.
Įėjau į tamsų kambarį ir kurį laiką bandžiau sugrabalioti lempos jungiklį. Galiausiai spragtelėjau jį ir kambarį užplūdo blausi šviesa. Viskas aplinkui prašviesėjo ir įgavo formas.
- Kurį laiką nesimatėme,- pasigirdo [...]

2015-08-25

Tavo pusėje prieš visą pasaulį

Kad ir kiek mes pyksimės, kad ir kaip nekęsim vienas kito, kad ir kaip žudysim vienas kitą būdami kartu. Net jei nekalbėsim ir nesimatysim savaites, mėnesius. Jei kažko prireiks - aš visada būsiu su tavim ir už tave. Visada būsiu tavo pusėje, net jei tai reikš stovėti priešingoje pusėje prieš visą pasaulį.

Tiesiog norėjau tai pasakyt. [...]

2015-08-25

Užbaigti gyvenimą po žvaigždėmis

Tiesiog išėjo iš namų. Kažkur skubėjo.
O galbūt skubėjo jau į namus. Niekas taip ir nesužinos.
Turbūt eilinį vakarą išėjo iš namų. Galbūt tam, kad parneštų atgal į namus bent kąsnį šeimai.
O gal neturėjo šeimos. Gal tiesiog išėjo pasivaikščioti po žvaigždžių kupinu rugpjūčio dangum ir pasidžiaugti tuoj subjursiančiu oru.
Aišku tik viena - kažkur skubėjo. Labai skubėjo. Ar [...]

2015-08-25

Ir jie rado romantiką gyvenimo klystkeliuose

Pačią šalčiausią vasario naktį. Pačią nedėkingiausią žiemą, kai iš dangaus nekrito nei viena snaigė, o šaltis spaudė kaip reikiant. Pačią bjauriausią naktį, kuomet kambarys dvokė alkoholiu ir cigarečių dūmais. Kai ji buvo pernelyg girta, kad pasiklotų savo lovą. Kai jis tai darė už ją.
Kai lauke buvo tamsu nors į akį durk, o vienintelis aplink matomas [...]

2015-08-18

Leisk man nuspalvint tavo pasaulį

Aš tau nupiešiu pasaulį iš savo spalvotų kreidelių. Negailėsiu spalvų ir spalvosiu visom - pačiom ryškiausiom ir pačiom gražiausiom. Tom, kurias labiausiai norėčiau pasilikti sau. Piešiu didelį pasaulį, nepalikdama nei vieno tuščio tarpelio - viską užspalvinsiu gražiausiom spalvom.
Ir žinau, kad sunaudojusi visas kreideles tavajam pasauliui, neturėsiu kuo nuspalvinti savąjį. Ir žinau, kad jis liks blankus [...]

2015-08-17

Apie rašymą

Ir būna tokių momentų, kai viskas, ko nori, tai rašyt. Užsidaryt savo kambary. Nekalbėt, nieko nematyt ir nieko negirdėt. Tiesiog rašyt. Net jei neturi apie ką rašyt. Vis tiek rašyt. Liet mintis. Ant popieriaus, į blog’ą. Bet kur. Raidė po raidės regzt žodžius, po to sakinius, galiausiai pastraipas…
Klausyt geros, prasmingos muzikos, jaust, kaip užlieja įkvėpimas, [...]

2015-08-15

Įrašas apie gražias pasakas, tamsią realybę, meilę ir kitą bullshit

- Aš tave myliu,- tarė princas princesei.
Ir jie igai ir laimingai gyveno.
Bullshit.
Kaltinu pasakas. Nes pasakos nuo ankstyvos vaikystės privertė patikėti, kad kartą išgirdus tuos stebuklingus žodžius, toliau viskas bus paprasta, lengva ir gražu. Nes dažniausiai po “aš tave myliu” seka “jie ilgai ir laimingai gyveno”.
Ir niekas nepasakė, kad realybėj visai ne taip.
Visos tos banalios pasakos [...]

2015-08-13

Prisiminimai

Keista yra pagalvoti, kiek daug žmonių galbūt laiko mus savo atmintyje. Galbūt mus vis dar prisimena žmonės, apie kuriuos mes jau seniai negalvojame. O galbūt tie, apie kuriuos galvojame kiekvieną dieną, jau seniai mus pamiršo.
Keista, kai pagalvoji, kad kasdien kažkur eini, sutinki žmones - pamatai juos sekundės dalį, po to prasilenki gatvėje ir daugiau niekada [...]