BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas 2015-09

2015-09-30

Crazy stupid love

Ir kažkodėl kiekvieną kartą, pradėjus vardyti priežastis, dėl ko tavęs nekenčiu užbaigiu mintimis, už ką tave myliu.
Ir tada suprantu, kad nėra tokių dalykų, dėl kurių tavęs nekęsčiau. Nėra net tokių, dėl kurių tavęs nemėgčiau. Nes visos tavo savybės, visi tavo pliusai ir minusai sudaro bendrą asmenybę, dėl kurios einu iš proto. Tai, kad visą amžinybę [...]

2015-09-26

Jos lūpos tylėjo ir jos akys taip pat nesakė nieko

Platūs marškiniai lengvai krito ant jos drėgno kūno. Tamsiai lakuoti nagai įsivijo į jos šlapius, šviesius plaukus - šie netramdomi krito jai ant pečių. Jos lūpos kietai sučiauptos tylėjo. Ir jos akys taip pat nesakė nieko. Ir ji buvo viena, didžiuliame kambaryje, atrodanti žavinčiai blogai, o kažkur toli sklido populiari muzika.
Iš jos akių neperskaitytum nieko. [...]

2015-09-23

Dar vienas dugnas

tik tada pastebėjau, kad esu vienintelis bičas kalėjime, nemūvintis kojinių. kameroj sėdėjo gal šimtas penkiasdešimt žmonių ir šimtas keturiasdešimt devyni iš jų mūvėjo kojines.  daugumas ten pateko tiesiai iš prekinių vagonų. kojinių neturėjau tik aš. galima atsidurt pačiam dugne ir pastebėt, kad esama dar vieno dugno. po velnių.
– Charles Bukowski, “Be kojinių”

Rodyk draugams

2015-09-23

Bonnie and Clyde ir kitos (ne)banalios istorijos

Niekada nemėgau banalių “ilgai ir laimingai” tipo istorijų. Nes tokių nebūna. O ir šiaip mane visada labiau žavėjo šūdinos ir tamsios meilės istorijos, kurios dažniausiai baigiasi ne kaip. Bet jos mane traukia todėl, kad yra tikros.
Kiekvienas šūdžius gali būti iki ausų įsimylėjęs, gyvendamas nepriekaištingą gyvenimą dizainerių išpuoštuose apartamentuose viršutiniame aukšte. Klausimas - kiek toje meilėje [...]

2015-09-21

naktinės (ne)depresinės mintys arba kur mes keliaujame

Šiaip jau dažniausiai žmonėms būna labai sunku paaiškinti, kaip jie jaučiasi. Aš pabandžiau. Man visai neblogai pavyko.
Nes atrodo, kad šįvakar aš nesu savo kambaryje. Nesėdžiu ant savo lovos. Šįvakar danguje kaba ryškiausias mėnulis. Nė vienos žvaigždės, tik mėnulis. Ir du didžiuliai dangoraižiai naktyje. O tarp jų - ištemptas ploniausias lynas. Ir aš ant to lyno. [...]

2015-09-18

Mylėjau tave

Mylėjau tave su savo tatuiruotėm
Ir savo randais.
Su savo širdim,
Kuri pabiro mažais šipuliais.

Mylėjau tave, kad ir koks tu buvai,
Nors savo kalbom mane kas naktį žudei.

Mylėjau tave, kai nežinojau, kas toks esi,
Mylėjau tada, kai išvydau tikrąsias tavo akis.

Mylėjau tave, kai dar niekas buvai,
(Nors mano akyse visada ypatingas likai)
Myliu ir dabar, kai viską, apie ką svajojai, gavai.

Mylėjau tave, [...]

2015-09-07

don’t take life too seriously

ir iš šio pasaulio mes nieko neišsinešim ir jau niekam nerūpės, kaip gyvenom ar kokie buvom. ir jau mums bus niekas nesvarbu.
todėl teisingiausia būtų nors kartą į viską nusispjaut ir daryti tai, ką nori daryt. elgtis kvailai, neapgalvotai, rizikuoti. nuryt karčius žodžius, užmiršt nuoskaudas, į šalį nustumti kvailus principus.
nes jau geriau elgsiuos kvailai, bet būsiu [...]

2015-09-02

little bit of nothing

ir galbūt taip sunku yra todėl, kad nebežinau, kur dabar vėl save atrasti. nes būdama su tavimi pagaliau jaučiau keistą pilnatvę. atrodė, kad nieko netrūksta. galvojau, kad galėčiau eit bet kur - į pasaulio kraštą (corny as shit) - svarbu, kad su tavim.
tiesa tokia, kad jo rankose jaučiausi esanti namie labiau, nei gulėdama savo lovoj, [...]