BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2017-06-01 00:23

Dešimt minučių iki vasaros

Į komentarus

23:51

https://www.youtube.com/watch?v=GsPq9mzFNGY

Pastaruoju metu lekiu. Tik lekiu, lekiu, lekiu… Ir kad ir kiek belėkčiau - vis tiek nespėju. Ir dabar, šitam žaibiškai besisukančiam uragane pajaučiau, kad reikia viską trenkt į šalį ir parašyt. Nerašiau jau turbūt pusę gyvenimo. Na, iš tiesų gal porą savaičių, bet man atrodo, kaip pusė gyvenimo, gal net daugiau. Nebuvo kada. Nebuvo noro. Nebuvo.
Ir šįvakar, kai darbas vis dar veja darbą, turėjau parašyt. Kažkur iš kaulų čiulpų kilo nenumaldomas noras suregzt kelis sakinius. Ir vos tik prisėdus rašyt supratau, kodėl tas noras kilo ir apsidžiaugiau, kad turiu kažkokį pasąmoningą priminimą, nes antraip būčiau pamiršus - šiandien tradicinė naktis iš pavasario į vasarą. Kiekvieną paskutinę pavasario dieną, likus keletui minučių iki vidurnakčio, aš atsisėdu rašyt. Nes tai - taip svajokliška ir gera. Ir nesvarbu, kad turiu rašyt kitus dalykus. Dabar noriu šitaip. Ir nesvarbu, kad tai - minčių raizgalynė, neturinti prasmės. Vis tiek dabar noriu šitaip.
Atsimenu, kaip tokiu principu parašiau vieną pirmųjų savo blog’o įrašų. Naktį iš pavasario į vasarą. Apverkdama kažkokią banalią prarastą meilę, nežinodama, kad tas praradimas buvo pati pradžia - veikiau tik atradimas. Pamenu, kaip nežinojau, kur būsiu. Ką darysiu.
Pamenu, kaip tokį įrašą rašiau lygiai prieš metus ir po to ištryniau. Nes buvo toks optimistiškas, kad net bijojau jį palikt. Galvojau, per daug gerų dalykų užsimojau. Pamenu, kaip tikėjau, kad viskas bus gerai. Gerai nėra. Bent ne taip, kaip tikėjausi. Bet yra geriau. Su tuo save ir sveikinu. Pamenu, kaip nežinojau, kur būsiu. Ką darysiu.
Rašau tą patį ir dabar. Kai per metus viskas taip drastiškai pasikeitė, bet labiausiai - aš. Ir aš nežinau, kur būsiu. Ką darysiu. Bet žinau, kad išsiaiškinsiu, žinau, kad rasiu. Net atrodo, kad gal jau truputį radau - tik noriu nepamest.

Patiko (0)

Rodyk draugamsRašyk komentarą