BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2017-02-22 00:13

How to fix a broken soul

Į komentarus

Mirksti duše kone pusvalandį, leidi karštam vandeniui tekėt per tavo kūną ir lauki. Lauki, kol nusiplaus. Kol pajusi švaros jausmą. Kol kartu su garuojančio vandens srovele nutekės prie odos priskretęs purvas, dulkės, dumblas… Ir niekaip nesulauki. Nes ne tavo oda purvina. Kaip nusiplauti sielą?

Tyki žvakių liepsna ir aštrus smilkalų aromatas. Meditacija. Joga. Gilus kvėpavimas. Minčių pašalinimas. Įkvėpimas pro nosį - gilus iškvėpimas pro burną. Dar kartą. Mintyse nusigauni į mylimiausią ir ramiausią vietą pasaulyje. Paskutinė jogos poza. Išsitiesi ant kilimėlio ir dar keletą kartų giliai įkvėpi oro. Iškvėpi. Jauti, kaip oro pilni plaučiai po truputį bliūkšta, o tavo mentės vis giliau sminga į grindis. “Paliekame neigiamas mintis ant kilimėlio”.

Jau po pusvalandžio balkone trauki cigaretę, nes neigiamos mintys, paliktos kilimėlyje, pernelyg greit iš ten išsikapstė ir vėl tave pasivijo. Sulindo atgal į sudaužytos sielos tarpelius. Išsitrauki rašiklį ir nušiurusį languotą sąsiuvinį. Skrebeni bet ką, kas šauna į galvą. Sukiši rašliavą giliai į stalčių, palikdamas neigiamas mintis sąsiuvinyje.

Iš stalčiaus jos neišlenda kur kas ilgiau. Kiekvienam sava meditacija.

Aš rašau.

Image result for writing tumblr

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (1)

  • Labai teisinga pabaiga. Parodei kokia ta realybė visgi yra. Iš ties nuo įkyrių minčių yra vienas labai efektyvus priešnuodis - tai darbas. Sėdint tarp keturių sienų galvą tikrai pradeda veržti. Aš pats didžiausią sielos ramybę jaučiu, kai grįžtu namo vakare, po visų darbų ir žinau, kad vat dabar turiu kažkiek tai laisvo laiko skirto tik man. Kad niekur nereikia skubėti, kad ką reikėjo padaryti jau padariau. Tada tikrai jaučiuosi gerai.

    Aišku galima ir rašyti :)

Rašyk komentarą