BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2017-07-20 21:57

It’s okay

Į komentarus

It’s okay.


Mus visi nuolat spaudžia į pačius įvairiausius rėmus. Kartoja, kokie mes turėtume būti. O kodėl, neaišku. Tiesiog, pagal kažkokias taisykles, turėtume būti tokie ir ne kitokie. Man visada sakydavo: “neverk”. Ir verkimą aš visada mačiau kaip kažkokį blogį, kurio negalima daryt. Net jei tai visiškai normali žmogiška emocija. Verkt negalima.
Visada buvau “šalta”. Nes neprisileidžiu žmonių, nes tam, kad imčiau kažkuo pasitikėt, man gali prireikt ir šimtmečio. “Nebūk tokia šalta”. Ir aš vėl nepatenku į sukonstruotus rėmus. O iš tiesų tik tu pats žinai, kaip elgtis geriausia. Tu jauti. Ir viskas gerai. Būt savim yra gerai. Jaust tai, ką jauti, yra gerai. Elgtis taip, kaip tau atrodo geriausia, yra gerai. Viskas yra gerai. Kad ir kokia “šalta” buvau, dar niekada nepasigailėjau, kad kada nors neprisileidau žmogaus. Žinot, kada iš tikrųjų pasigailėjau? Kai bandžiau būt mažiau “šalta” ir kažką pagaliau įsileidau. Ir tada skaudėjo. Ir norėjosi verkt. Bet negaliu. Nes “neverk”.
Todėl aš su dideliu džiaugsmu esu tai, kas esu. Tokia, kokia esu. Aš verkiu, kai noriu verkt; aš atstumiu žmones, kurių, jaučiu, nereikia prisileist; aš būnu šalta tiek, kiek noriu būt ir saugau savo asmeninį ratą, į kurį nepakliūna bet kas.
Niekada nenukentėjau nuo dalykų, nuo kurių žmonės sakė, kad nukentėsiu. Bet nukentėdavau kiekvienąsyk, kai neklausydama savo vidinio balselio, pasiduodavau žmonių įtikinėjimam, kas yra “normalu” ir kaip “reikia”.


Aš esu aš. Tu esi tu.


It’s okay.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (1)

  • Žinai, šiandien paaiškėjo, kad Linkin Park vokalistas Chesteris nusižudė. Kažkaip mintyse skamba Crawling daina ir kažkaip mąstau, kad praktiškai visos tos senos dainos yra juk apie žmones esančius taip arti savižudybės. Tačiau tuo pačiu mąstau kiek gyvybių šios dainos išgelbėjo. Mąstau apie tą ką man pačiam davė. Turbūt šios dainos buvo ypatingos tuo, kad jos parodydavo ką mes jaučiame. Tai ko patys dažnai nesuprantame. Įvardijo tai ir kai viską išdainuodavai - išrėkdavai ir atsirasdavo tas palengvėjimas. Dalį to skausmo paleisdavai ir būdavo geriau. Dabartinės Linkin Park dainos toli gražu nėra depresyvios ar savižudiškos, netikėta man ši žinia. Man LP, kaip ir Eminemas ar mano mėgiamos grupės Staind, Creed, yra grupės žmonių iškentėjusių daug skausmo, tą jauno žmogaus nereikalingumą ir tai išgyvenę jie pradėjo kurti paprastesnes dainas. Pakeitė savo gyvenimus į tai ko norėjo. Todėl daugelio šių grupių dabartinės dainos nebėra tai kuo buvo ankščiau.

    Kalbant apie tave - aš asmeniškai tikiu, kad visko laikyti savyje negalima. Vienaip ar kitaip gyvenime tu turi rasti žmogų, kuriuo galėsi pasitikėti ir verkti prie jo. Reikia žmogui išlieti tas emocijas, tą skausmą, tą neviltį. Galų gale reikia to palaikymo ir meilės, paprasčiausios meilės. Kaip gali sakyti, kad mylį žmogų jeigu jam negali parodyti kas esi iš tikrųjų.

    Tačiau yra dar ir toks dalykas kaip prigimtis. Gerai, jeigu esi šalta - puiku. Ir žmonės turi tave mylėti ir šaltą. Jie ir mylį tiesą pasakius. Tu esi nuostabus žmogus, nenuvertink savęs. Ir tikrai klausyk širdies. Jeigu jauti, kad tokia gyvenimo logika leidžia tau jausti ramybę ir pojūtį, kad kontroliuoji savo pasaulį - puiku! Tik tiek, kad, o kas jei tavo prigimtis kiek kitokia? Kas jeigu tu esi nuostabiai šilta ir gerumą spinduliuojanti mergina? Tačiau esi įkalinta kažkokių žmonių tau nuo vaikystės kalamo “Neverk”… Aš ir pats labiausiai norėčiau tave pamatyti tikrą tave. Nes žinau, kad tas vaizdas nuostabus!

Rašyk komentarą