BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2018-04-23 21:35

Kas tu esi?

Į komentarus

Krūva pagrįstų ir perdėtų baimių. Siela, sudaryta iš žvaigždžių dulkių, kuri kartais žiba visomis žmogaus akiai žinomomis ir dar nepažintomis spalvomis, o kartais - pavargsta, nustoja šviesti ir tiesiog nebyliai orbituoja aplink, sklęsdama per gyvenimą. Bandydama atgauti kvapą.

Trupinėliai pačios didžiausios laimės akimirkų, kokių nepamatysi net spalvingiausiuose filmuose. Kartais - didžiuliai betoniniai skausmo, netekčių ir liūdesio luitai.

Milijonai prisiminimų, patirčių ir pamokų. Kasdienis ėjimas į priekį ir tobulėjimas. Nubrozdinti keliai suklupus ir raudonai dažytos lūpos išmokus pamoką ir atsistojus aukštai iškelta galva.

Aš esu akys. Dažniausiai - skaidriai žalios ir didelės, o kartais, ištiktos skausmo - kone juodos. Aš esu garsus ir kvailas juokas iš pačių netikėčiausių dalykų. Ir garsiausiai nuo nosies žemėn kapsinčios ašaros. Pernelyg atlaidi ir visą pasaulį mylinti širdis. Smegenys, prikimštos Bukowskio, Hemingvėjaus, Remarko, Nėries, Putino, Baltakio ir džiazo. Kartais - Eminemo. Kūnas, lepinamas kokosų pieneliu, o kartais - braižomas tatuiruotėmis.

Dvasia, sudaryta iš šimtų pasaulių, planetų ir jų sprogimų. Aš - kur kas daugiau nei profesija, socialinė ir šeimyninė padėtis. Aš - tai milijonas mažų ir didelių dalykų.


O kaip atsakysi, kai paklaus, kas esi TU?

Patiko (0)

Rodyk draugamsRašyk komentarą