BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2017-01-10 22:11

Klaidomis gyvenime tapau šedevrą

Į komentarus

Klaidos ne visada yra blogai.

Jei dailininkas, tapydamas paveikslą, teptuku netyčia brūkštelėjo ne ten, kur reikėjo, gal paveikslas nepavyks toks, koks planuota, bet tai nereiškia, kad toks paveikslas negali tapti dar didesniu šedevru.

Kita vertus, jei klaidą padarysime, sakykime, gramatikoje, tai išties tebus tik grubi klaida.

Leidžiu sau daryti aklą prielaidą, jog klaidos gali dar ir kaip pasitarnauti abstrakčiuose dalykuose, kurių neįtalpinsi į jokius rėmus. Ir aš nei neįsivaizduoju abstraktesnio, mažiau konkretaus ir blankesnius kontūrus turinčio dalyko nei gyvenimas.

Todėl iš savo pačios patirties abstrakčiojo gyvenimo platybėse sakau, kad klaidos gyvenime ne visada yra blogai. Būna gerų klaidų. Tiesiog būna.

Kartais gyvenime padarytos klaidos gali tapti didžiausiais ir netikėčiausiais šedevrais. Nes tąsyk, kai teptuku brūkštelėjai ne ten, kur reikėjo, išties, pasirodo, pataikei tiesiai į aukso viduriuką.


Aš taip pat esu turėjusi momentų, kurių net labai norėdamas negalėtum apibūdinti kitaip, nei klaidomis. Tai buvo taisyklių laužymas, normų trypimas, spjovimas ant bet kokių nusistovėjusių standartų ir apskritai kažkas visiškai, absoliučiai beprotiško.

“Kokio velnio tu taip elgiesi?”

Tuo metu negalėjau atsakyti į tą klausimą. Aš tiesiog nesugebėjau paaiškinti savo elgesio. Nes elgiausi taip, kaip reikia - tiesiog jaučiau, kad reikia.

Šiandien pažiūrėjus atgal aš atsakyčiau - todėl, kad tapiau savo gyvenimo šedevrą.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „art“

Patiko (1)

Rodyk draugamsRašyk komentarą