BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2018-06-01 23:14

Pirmosios 24 vasaros valandos

Į komentarus

Pirmą kartą per daugelį metų sulaužiau tradiciją kažką parašyti naktį iš pavasario į vasarą. Keistas jausmas. Nors šiemet vidurnaktį į vasarą sutikau gal net smagiau nei paprastai - žiūrėdama į lėtai siūbuojančias bangas ir tamsų naktinį dangų, kuriame išsisklaido cigaretės dūmai. Jausdama, kad širdy… Ramu. Keistai ramu. Maloniai ramu. Taip ramu, kaip nebuvo jau ilgą - labai ilgą - laiką.

Pernai rašiau, kad lekiu. Nuolatos tik lekiu ir lekiu, ir lekiu, niekur nespėju. Šiemet dar blogiau. Net pralėkiau tą tradicinę svajokliškiausią metų naktį. Ne tik kad pralėkiau, tiesiog praskriejau.

Ir aš nežinau, kur būsiu. Ką darysiu. Bet žinau, kad išsiaiškinsiu, žinau, kad rasiu. Net atrodo, kad gal jau truputį radau - tik noriu nepamest.

http://lilyym.blogas.lt/desimt-minuciu-iki-vasaros-440.html

Šįkart dar drąsiau sakau, kad aš nežinau, kur būsiu. Net neįsivaizduoju. Net nežinau, ko noriu. Žinau tik tiek, kad šįkart nesu apsimestinai laiminga.

Pamečiau. Sakiau, kad noriu nepamest, bet pamečiau. Bet subrendau, užaugau pakankamai, jog suprasčiau, kad šįkart pamest buvo geriausia, ką galėjau padaryt. Nes nebesu pririšta prie kažkokios laimės iliuzijos, kuri niekad neteikė nieko gero.

Prieš metus, regis, turėjau viską, ko kada nors norėjau, apie ką kada nors svajojau - arba buvau bent jau arčiau to nei bet kada gyvenime. Ir buvo keista, nes… Atrodo, turėjau spirgėt iš laimės, o iš tikrųjų jutau tokią keistą tuštumą supratus, jog visi tie gauti dalykai nei iš tolo neatnešė jokių gerų emocijų. Nes pati sakiau, kad nesijaučiu laiminga.

Kartais išties geriausia, ką gali padaryti - tai tiesiog paleisti. Nes visomis visuomenei svarbiomis kryptimis aš turbūt esu žemiau, nei buvau prieš tai, bet tik aš viena matau, kaip aukštai išaugau ir koks didelis žmogus tapau. Turbūt kur kas svarbiau pirmiausia yra subrandinti asmenybę, o tada - ir visa kita aplinkui.

Ir tikėt savimi. Dieve, kaip svarbu yra tikėt savimi ir klausyt savo širdies. Banaliau nebūna. Teisingiau irgi.

Patiko (1)

Rodyk draugamsRašyk komentarą