BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2019-09-10 23:42

Sentimentai

Į komentarus

Visada buvau sentimentalus žmogeliukas.

Man patinka atsiminti. Atsiminti, kokia vaikystėje per radiją grodavo muzika. Kaip pro langą kambarin krisdavo popiečio saulės spinduliai. Kaip vasaromis pas senelius priešpiečiams valgydavau braškes su cukrumi ir žiūrėdavau visus mėgstamiausius filmukus, o ankstyvais rytais atšlepsėdavau į virtuvę basomis kojomis, pasipuošusi keliais dydžiais per dideliais baltais naktiniais marškiniais ir ant stalo rasdavau garuojantį kakavos puodelį. Man patinka atsiminti, kaip po kojomis čežėdavo medžių lapai, keliaujant į mokyklą. Koks klasėje tvyrodavo kvapas, sugrįžus po vasaros atostogų. Atsiminti, koks jausmas yra atsisėsti į seną, išpaišytą mokyklinį suolą. Savo pirmojo bučinio neatsimenu. Užtai man patinka atsiminti pirmąjį įsimylėjimą. Pasivaikščiojimus, susikabinus už rankų ir nedrąsius, kone vaikiškus bučinius. Kartais atsimenu visus žmones, kurie kažkada buvo reikšmingi mano gyvenime ir kurių jame nebėra. Atsimenu kiekvieną jų. Kai kurie atsminimai - smagūs, kiti - skausmingi, bet man patinka atsiminti.

Tai keista. Aš žaviuosi tuo, kas esu ir kur esu dabar. Didžiuojuosi. Tačiau kartais man reikia minutėlės. Grįžti į praeitį. Prisiminti, pagalvoti, paliūdėti. Tokiais vakarais kaip šis - gal man tiesiog reikia pasimelsti už palaidotus įvykius, žmones, santykius. Pasivaikščiot prisiminimų takais, pagedėti, tik aš ir mano praeitis.

Patiko (1)

Rodyk draugamsKomentarai (1)

  • Neįsivaizduouju, kaip žmogus galėtų būti kitoks? Nebūti prisirišusiam prie vaikystės prisiminimų, gamtos, jausmų? Kas mes esame jeigu mums šitie dalykai neįdomūs ir nekelia mums emocijų? Bet tokių žmonių yra daug. Gal net dauguma. Dažnai klausiu, koks tavo mėgstamiausias filmas? Koks tavo mėgstamiausias metų laikas? Ir atsakymai būna labai blankūs. Visi mėgsta vasarą, ir niekas negali įvardinti savo mėgstamiausios dainos neįvardijant to kas būtent šiandien yra populiaru. Ir man dėl to labai liūdna. Liūdna dėl šitų žmonių, kurie tiek daug neturi be šito. Jie man kartais atrodo labai tušti ir neįdomūs. Gal ir todėl filmai sukurti prieš 30 metų atrodo geresni nei šiuolaikiniai? Nes šiuolaikiniai žmonės nuobodūs? Blankūs? Bet kuriuo atveju džiaugiuosi dėl tavęs. Tu esi tikras žmogus.

Rašyk komentarą