BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2017-02-12 19:35

Sustabdyti momentai

Į komentarus

https://www.youtube.com/watch?v=gkxqPjdzihI

Laikas nesustoja. Bet kartais sustoji pats. Sustoja momentai. Tu tarsi sustingsti, kol viskas aplinkui juda. Jauti, kaip aplink tiksi laikas: kaip groja daina, smilksta cigaretė. O tu laikinai sustingęs. Sustabdai kvėpavimą, besidaužančią širdį. Mėgaujiesi momentu, būnant brangaus žmogaus rankose ir klausantis ypatingos dainos. Žiūrint į gatvių žibintus naktį, nes žiemą nesimato žvaigždžių. Nieko negalvojant. Nes tu sekundei miręs. Gal kelioms.

Ir tada daina baigiasi. Cigaretė tavo pirštuose galutinai susmilksta, taip ir nespėjus įtraukt paskutinio dūmo. Tu vėl pradedi kvėpuot. Bet tol, kol esi brangaus žmogaus glėbyje, kažkodėl nebaisu vėl pradėti gyventi.

Image result for couple together night stars tumblr

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (4)

  • Mėgstu sustabdytus momentus :-)

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

  • Sėkmės ir romantiško vakaro :)
    Su Valentino Diena :)

  • O žinai, kiek daug žmonių šiais laikais nejaučia to? Tokių momentų, tos laimės kylančios iš jų. Manau, kad didelis džiaugsmas yra pajusti šiuos momentus ir taip turbūt net ir patį gyvenimą. Turbūt mes nebemokame vertinti paprastų dalykų. Tad džiugu skaityti tokį tekstą be abejo fone pasileidus įraše rekomenduotą muziką. Kažkuria prasme taip tu tikrai pasidalini šį gerą jausmą su pasauliu ir leidi ir mums nugrimzti į tas ramesnes mintis ir pamatyti tuos gatvės žibintus. Tad turbūt ačiū tau :)

  • Su Vasario 16-tąja. Sėkmės ir gražaus prasmingo vakaro.

Rašyk komentarą