BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2018-08-08 01:45

Tai buvo naktys

Į komentarus

Tai buvo tie laikai, kai surūkydavau truputį per daug cigarečių ir išgerdavau šiek tiek per daug alkoholio. Tai buvo tos naktys, kai rūkydavau atsidariusi savo kambario langus ir pūsdavau nuodingus dūmus į žvaigždes. Dievinu naktis, kvepiančias žvaigždėmis. Ar žinojot, kad galima užuosti žvaigždes? Žodis.
Tai buvo tos naktys, kai tylomis klausydavau prasmingo repo, išjausdama kiekvieną dainos eilutę ir atrasdama save kiekviename žodyje. Kai virpėdavau nuo teisingų žodžių ir gero muzikos ritmo, rymodama ant palangės su cigarete rankoje.
Tai buvo tos naktys, kai rodėsi, kad viskas yra gerai, tačiau giliai širdyje kirbėjo jausmas, kad negerai. Dėl to rymodama prie lango prisidegdavau dar vieną cigaretę ir žvelgdavau aukštyn į begalybę - svarstydama, kokia bekraštė yra ši Visata ir kokia daugybė žmonių vaikšto šioje Žemėje besijausdami taip, kaip aš.
Tai buvo tos naktys, kai prisiminusi bučinius, burnoje pajausdavau sodrų pipirų ir medaus skonį.
Tai buvo tos naktys, kuriomis skaičiuodavau, kiek dar prakeiktų naktų praleidau taip. Ir kiek jų dar praleisiu. Mąstydama. Rūkydama. Virpėdama. Ieškodama. Kažko.
Tai buvo tos naktys, kai bandydavau rasti atsakymus. Kai klausdavau savęs, kokį velnią darau su savo gyvenimu, ir negaudavau atsakymų.
Tai buvo tos naktys, kuriomis pripažindavau, kad esu tiesiog mažas sumautas žmogutis, nežinantis, ko siekia. Aš net ne žmogus. Aš - jovalas.
Tai buvo tos naktys, kai numečiau nuorūką ir pasakiau sau, kad daugiau neklausinėsiu. Kad užsikrušau ieškoti atsakymų, kurių nėra. Da Vinčio kodas, blet.
Tai buvo tos naktys, kai nulipau nuo palangės, pasakiusi sau, kad daugiau nespausiu savęs. Kad eisiu pirmyn, negalvodama, kas lauks už kampo. Kad nesmerksiu savęs už kiekvieną kvailą sprendimą. Kad niekas nevyksta be priežasčių ir kad ir kas benutiktų - taip turėjo būti.
Tai buvo tos naktys, kai supratau, kad kažkada kažkur atsirasiu. Ten, kur noriu būti. O kol kas -

enjoy the ride.

Patiko (1)

Rodyk draugamsRašyk komentarą