BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2018-02-12 15:42

Thank you for the tragedy

Į komentarus

Ir būna dienų, kai, atrodo, visa Visata susitelkia tau padėti. Visos smulkmenos sukrenta kartu, sukurdamos visišką harmoniją. Ryte išsiverdi tobulą kavos puodelį - pats tinkamiausias kavos, cukraus ir pieno santykis. Drabužiai ant tavo kūno nugula tobuliau negu bet kada anksčiau. Transportas atvažiuoja laiku, tau šypsosi žmonės, parduotuvėje nėra eilių ir randi nukainotą mėgstamiausią minkštutėlį sūrio pyragą. Pašto dėžutėje randi laišką, nuo seniausiai nematytos už jūrų marių gyvenančios pusseserės, o vakare kemši picą lovoje, žiūrėdamas mėgstamiausią serialą ir sušalusias kojas šildydamas prie mylimo žmogaus. Ir tada pagalvoji, koks gyvenimas vis dėlto yra gražus. Ir tas grožis susideda ne iš laimėto milijono, o iš pačių mažiausių smulkmenų. Kiek kartais nedaug tereikia iki laimės.
Bet yra ir kita medalio pusė. Kai atrodo, kad pasaulis kuriam laikui taip į kažką susitelkia ir rūpinasi savo raikalais, kad pamiršta, jog tu egzistuoji ir visiškai tave apleidžia. Kai viskas, prie ko prisilieti, tiesiog suyra į dulkes. Kai vėl randi save sekmandienio naktį sėdintį mėgstamiausiame bare, rankoje laikydamas alaus bokalą. Tada supranti, kaip neteisinga, kad laimė susideda iš mažyčių smulkmenų, o tragedija ateina lyg atominė bomba, kartu su savimi nuo tvirto tavo gyvenimo paviršiaus šluodama viską, kas gražu ir su savimi pasiimdama viską, ką randa savo kelyje. Kai prasiautęs uraganas palieka tokias gilias žaizdas, kad jų nebeužpildo tos mažytės smulkmenos. Kad jų nepakanka vėl pajausti laimei. Kai supranti, kad dabar vėl ilgas naktis leisi tame pačiame bare, siurbčiodamas skiestą alų, kol tau už nugaros viesulas į šipulius drąsko viską, ką taip ilgai kūrei.
Šią naktį meldžiuosi tik už supratingą barmeną, be tuščių klausimų pilstantį vis po naują bokalą alaus ir šventai besiklausantį mano gyvenimo tragedijų.

I need it for my art.

Patiko (0)

Rodyk draugamsRašyk komentarą