BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2018-11-03 23:54

This is me

Į komentarus

Juoduoju savo gyvenimo periodu esu turėjusi daug baisių minčių, išties. Ir vis dėlto, pati baisiausia mano turėta, mane aplankė visai neseniai. Į smegenis lyg elektriniu grąžtu įsirėžė:

„Maybe I should lower my standarts”.


Kartais man labai sunku būti manimi. Nes iš visų jėgų stengiuosi būti geriausia savo versija ir tai išties labai, labai sunku. Ir atrodo, būtų šimtą kartų lengviau, jei galėčiau tiesiog spjaut ant visko ir išties nuleist savo kartelę.
Kad galėčiau juoktis iš visiškai bukų pokštų apie antrą galą. Kad padėčiau į šalį Bukowskį ir žiūrėčiau kokį nors tūpą pokalbių šou. Kad galėčiau linksėdama pritarti, kai kas nors varo rasistinius ir homofobiškus monologus. Kad vietoj Dalai Lamos Instagrame sekčiau Kardashian. Kad norėčiau su pasimėgavimu liežuvauti apie pažįstamus ir nepažįstamus žmones - kiek kalbos turėčiau su žmonėmis, su kuriais dabar tenka tylėti! Kokia daugybė žmonių mane priimtų kaip savą.
Maybe I should lower my standarts. Gal šeštadienio vakarą nesėdėčiau namuose, jeigu galėčiau šokinėt nuo santykių prie santykių ir nuolat susimest su bet kokiais tipeliais. Jei manęs neatstumtų tai, jog kažkoks interesantas mano, kad Budapeštas - tai šalis. Jei klausia, ką veiksiu „šenden”. Jei susitaikyčiau, kad pagrindinė žmogaus ambicija - nušliaužt iki penktadienio, kad galėtų ir vėl pakelt bokalą klube.
Kartais pagalvoju, kaip paprasta būtų, jei galėčiau plaukt pasroviui, įsiliejusi į masę. Galbūt rečiau jausčiausi vieniša. Gal dažniau turėčiau apie ką pasikalbėti su žmonėmis. Gal dažniau būčiau suprasta. Tuomet prisimenu, kad tai nebūčiau aš. Ir niekada nesijaustum vienišesnis, nei praradęs save.
Tada suvokiu, kokios kvailos mintys kartais ateina į mano galvą. Kai pagalvoji, „šenden” aš tikrai mieliau pasirinksiu ramų vakarą dviese su Bukowskiu.

Patiko (0)

Rodyk draugamsRašyk komentarą