BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2017-07-12 23:23

Žodžiai - it akmenys į baltą lapą…

Į komentarus

Aš dažnai pagalvoju, kad rašyčiau kur kas geriau, jei mąstyčiau, ką rašau. Jei kurčiau nesąmones apie tai, „kaip norėčiau dabar gerti apelsinų sultis senamiestyje, šviečiant kaitriai saulei. Kaip norėčiau atsidaryti langą bet kuriame nepažįstamame pasaulio mieste ir įkvėpti kitokio oro”. Kaip gražiai ir lyriškai tai skambėtų. Čia ir yra mano problema - aš negalvoju, ką rašau. Aš rašau tai, ką tuo metu jaučiu, o ne tai, ką galvoju, jog turėčiau parašyt. Gal dėl to mano įrašai visada būna didžiulė raizgalynė, gal todėl čia mažai lyrizmo, detalių, metaforų ar saulės spindulių. Nes tai nebūtų iš širdies. Nes tada, kai skauda, iš širdies neskrenda margi drugeliai, sparneliais aptaškydami tekstą spalvotom metaforom. Tada, kai skauda, sakiniai it akmenys vienas po kito grubiai daužosi į baltą lapą. Ir aš dėl to nei kiek nepergyvenu. Ne visiem malonu skaityti tuos akmenis. Ne visiems įdomu. Ne visi susipranta juos pakelti, ir patyrinėti, kas tūno po jais. Bet tai nesvarbu. Nes rašau dėl savęs. Mėtau savo akmenis, iš savo širdies, į savo popieriaus lapus.
Ir ne, nesėdėsiu priešais lapą pusdienį, ieškodama tinkamos metaforos ar skambesnio sinonimo. Žinau, kad „šūdas” galima pakeisti į „mėšlas” ir tai pretty much vienintelis man reikalingas sinonimas.
Nes rašau ne tam, kad gražiai skambėtų. Rašau tam, kad teisingai jaustųsi.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (4)

  • Tu turi talentą rašyti. Ir tas talentas ir yra sugebėjimas rašyti tai ką jauti. Tai yra tavo originalumas ir išskirtinumas. Iš to atsiranda įdomumas skaityti, ta bronzinė spalva… Tas džiaugsmas pamatyti, kad parašei kažką naujo. Kiekvienas mūsų pasaulį mato skirtingai ir išsireiškiame savaip. Tavo viduje daugybė jausmų, daugybė spalvų. Kartais jaučiamas liūdesys, o kartais šviesus ir optimizmo skaitytojui suteikiantis jausmas aplanko. Tačiau vistiek, visuose įrašuose yra perteikiamas tvirtas, moteriškai žavus, kartais trapus, kartais valingai tvirtas - jausmas. Kartais tai skausmas, kartais tai meilė, kartais tai neviltis, kartais tai tikėjimas… Tu žavi rašytoja.

  • Kaip visada labai dėkinga už gražius žodžius. :)

  • paskutiniai du sakiniai buvo tokie tobuli, tobuli:))), ačiū, kad rašai:)))

  • Be galo dėkoju!:)

Rašyk komentarą