BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2017-04-04 23:41

Kartais taip reikia iš viso nebūti

Į komentarus

Kartais reikia prisigert pirmadienį. Tiesiog reikia, nes kitaip neišeina. Latrai. Regis, yra toks žodis. Tai greičiausiai ir yra tokie žmonės - tie, kurie geria pirmadienį, nes galvoja, kad jiem tiesiog reikia prisigert. Tai smerktina, šlykštu ir visiškai nežmoniška.
Būtent todėl lendi į mėgstamiausią pub’ą. Ne šiaip kokią skylę, bet gerą, iki skausmo mielą mėgstamiausią pub’ą. Ir čia neatrodo pirmadienis. Neatrodo ir šeštadienis. Čia tiesiog neatrodo. Griaudi muzika, rankoj laikai mėgstamiausio alaus bokalą, pamiršus, kad esi dama. Nes čia niekam nerūpi, jog turėtum būt dama (kai reikia kuopt namus, plaut indus, skalbt ir čirškint keptuvėj kažkodėl visi pamiršta, kad esi dama ir tau neprimena, kad turėtum lygiuotis į Monroe).
Latrai. Bet kadangi sėdim geram pub’e, tai degustantai. Paklydusios sielos, pirmadienio naktį ištroškusios lašo pasimiršimo.
Aš dievinu vietas, kur gali būt savim. Arba niekuo. Išvis nebūt. Vietas, kur tavęs nesmerkia, kad pirmadienio naktį tau taip velniškai reikia išgert ir leist garsiai muzikai ištaškyt tavo smegenis ant aptrupėjusių sienų.
Prakeikti girtuokliai, pagalvoji statydamas tuščią bokalą ant staliuko ir patraukdamas išėjimo link. Rytoj tavęs laukia sunki diena.
Ar į laidotuves būtina rengtis juodai?

Patiko (0)

Rodyk draugamsRašyk komentarą