BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2018-10-14 23:48

Laisvė kvėpuoti

Į komentarus

Esu rašiusi keletą tekstų apie tai, kas yra laisvė. Esu skaičiusi temą apie tai per etikos pamokas. Laisvė priimti sprendimus. Laisvė prisiimti atsakomybę. Laisvė gyventi kaip nori.
Šiandien atsiguliau į lovą. Ir man į galvą atėjo mintis. Net ne mintis, veikiau balselis - kad štai, čia yra laisvė. Laisvė nuo manęs pačios, laisvė nuo mano minčių.
Aš galiu būti su savimi. Galiu atsigulti į lovą ir kvėpuoti - tiesiog kvėpuoti - ir jaustis laisva. Manęs nevaržo įkyrių minčių pančiai.
Esu laiminga, kad šiandien sugrįžau namo, kad apsikabinau savo šunį ir patogiai įsitaisiau šalia jo su tekstais. Kad manęs nevaržo kiti žmonės. Kad išmokau nesirūpinti kitų nuomonėmis, nepergalvoti, ar mano santykiai vis dar veikia ar jau nebeveikia, negalvoti kodėl kažkas šiandien su manimi nemaloniai bendravo ar neatrašė į žinutę. Nes taip, aš tai darydavau. Overthinking at its finest.
Ir gal aš jaučiuosi laisva, nes esu pabėgusi nuo toksiškų dalykų - neveikiančių santykių, draugysčių iš reikalo ir nekenčiamų užduočių. Ir ne, mano gyvenimas - toli gražu ne idealus. Čia didesnis jovalas ir painiava nei mano bute. Bet aš išspręsiu. Užaugsiu. Bet dar jaučiuosi neišaugusi šito šūdinoko etapo. Dar noriu taip pabūt. Ir išjaust. Pasimėgaut. Kuo? - šūdinu darbu, pasiklydimu ir nepastoviom pajamom? - Taip! Nes žinau, kad vieną dieną pasakosiu istorijas, kurios prasidės “So I was working at this dead-end job…” ir suvoksiu, kad blemba, buvo nerealūs laikai.
Nes gal tai ir yra laisvė - gebėti mėgautis ir džiaugtis tuo, ką dabar turi. Išmokti kvėpuoti esamoje aplinkoje. Ir tada būsi laisvas sulig kiekvienu oro gurkšniu.

Patiko (0)

Rodyk draugamsRašyk komentarą