BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2018-01-15 00:05

Nemirtingi. Akimirkai

Į komentarus

Ir, žinot, būna momentų, kai atrodo, kad tą akimirką galėtum numirt. Ir net ne dėl to, kad viskas blogai. Netgi priešingai - dėl to, kad tuo metu viskas yra taip neapsakomai nuostabu. Taip gera, kad visiškai nesupyktum taip ir užbaigt kelionę - savo gyvenimo zenite. Nes tą akimirką atrodo, kad geriau būt jau turbūt nebegali. O gal taip jautiesi dėl to, jog atrodo, kad esi nemirtingas. Nes jautiesi taip fantastiškai, kad net nebijai visko pralošt, išnykt, niekas tampa nebaisu. Tarsi tau niekas negalėtų nutikt. Tarsi turi visas stipriausias Visatos galias.
Aš kartais taip jaučiuosi. Retai, beje. Bet vis dėlto - kartais pasitaiko. Tokiais momentais, kai šaltą žiemos naktį guli pasidėjus galvą jam ant kelių ir pro automobilio langą stebi juodut juodutėlį naktinį dangų, kuriame žybsi nesuskaičiuojama galybė žvaigždžių - daugiau nei rugpj
ūtį. Kalbi su tuo ypatingu žmogumi apie egzistenciją, žvaigždes, kosmosą, gyvenimą ir mirtį; atmosferą užpildo fone skambanti rami daina ir tuo metu jau niekas tampa nebaisu. Gal todėl, kad tą akimirką jautiesi atradęs save.

Po velnių, visiems linkiu sutikti tokį žmogų, su kuriuo pasijausi nemirtingas.

Patiko (0)

Rodyk draugamsRašyk komentarą