BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2017-05-05 12:50

Pakeičiau cigaretes; mečiau rašyt

Į komentarus

Pastaruoju metu buvo sunku būti. Tiesiog būti. Vis dar yra. Paprasčiausi žmogiški dalykai tampa šiek tiek per sunkūs. Per sunku šypsotis, per sunku bendrauti, per sunku atsakyti į žinutes. Per sunku vaidinti, kad tau viskas gerai. Ir negali pasakyti, kad negerai. Nes iš esmės niekas nepasikeis. Tik tapsi tuo, kuris skundžiasi, tuo, kuriam sunku. Tuo silpnu. Tad gal tiek to. Ir kai viskas keičiasi, imi keistis ir tu pats. Pradėjau gerti juodą kavą. Pakeičiau cigaretes. Mečiau rašyti. Adaptuojiesi prie keliais tonais juodesnio savo pasaulio. Šiek tiek gęsti. Temsti. Merkiesi. Jau seniai rašiau apie naktinį dangų. Parašyčiau. Bet mečiau rašyt. Šitą irgi turbūt ištrinsiu.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (1)

  • Bet iš tikrųjų pastaruoju metu rašai gana daug. Ir geri tie tekstai - akivaizdu, kad tavajame gyvenime šiuo metu yra sunkių momentų, tad tai atsispindi ir tekstuose, bet po kiek laiko į šiuos įrašus pažvelgsi neutraliomis akimis ir suprasi, kad visada rašei vienodai ir visada gerai. Turbūt panašiai yra ir su tavim pačia. Gal dabar ir jautiesi blogai, psichologine prasme nebematai to pozityvumo ir tikėjimo trūksta, bet kai pažvelgsi į save po kiek laiko, tarkim į nuotraukas, suprasi, kad visada buvai viena ir ta pati mergina. Todėl nelabai ir svarbūs yra tie tokie periodai, kai išsibalansuojame, kai pasineriame į tamsias mintis. Grįši kažkada ir prie šviesių spalvų ir prie rašymo, vėl rašysi daug ir ilgai, nes tai esi tu ir tai tavo prigimtyje. Pats tokiais momentais mąstau, kad reikia toms liūdnoms mintims ateiti, kad jos greičiau ir praeitų. Tad gal tau visai ir naudinga būtų pasiskųsti, išsisakyti tuos skaudulius, o gal net ir tiesiog nepagrįstai ant kažko supykti - vien tam, kad išlietum tą blogumą ir jo tavyje nebebūtų.

    Visgi manau, kad tau reikėtų dažniau sau priminti, kad tavo spalva yra geltona. Atsimeni kai rašiau tau, kad tu man sukuri šviesiai bronzinės spalvos pojūtį? Tu darai kitų pasaulius šviesesniais, tu pati iš savęs esi šviesi.

Rašyk komentarą