BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2017-04-07 22:58

Perskaityk kiaurai mano “gerai”

Į komentarus

Aš susimoviau. Atsiprašau, kad susimoviau. Ir toliau susimaunu. Aš negaliu nesusimaut, kai nebežinau, kas vyksta aplink. Aš negaliu nesusimaut, kai nežinau, kur esu. Kai nebežinau, KAS esu. Kai pramerkiu akis anksti ryte, pasidarau puodelį juodos kavos, kurios paprastai nemėgdavau ir apsidairiusi aplinkui nerandu nieko pažįstamo - nebeatpažįstu savo gyvenimo.
Ir aš visada buvau ta, kuriai viskas gerai. Net kai labai labai negerai - man vis tiek viskas gerai. Ir aš niekada neprašau pagalbos. Nes aš ne silpna. Nes verkiu tik naktim, kai niekas nemato. Nes rėkiu tik į pagalvę. Nes rašau ir niekam neleidžiu skaityti. Ir aš taip pavargau būt stipri.
Man taip reikia, kad kas nors ištiestų ranką. Netariant nei pusės žodžio, kad nespėčiau atsikalbinėt ir vėl vaidint, kad viskas gerai - kad tiesiog ištiestų ranką ir stipriai suspaustų mano pirštus. Kad galėčiau pasikūkčiodama išsiverkt kaip maža mergaitė. Kaip verkdavau tuomet, kai man buvo penkeri. Taip reikia kažko, kas skaitytų kiaurai mano „gerai”. Kad suprastų, jog kažkur giliai širdy aš vis dėlto vis dar esu maža mergaitė. Nes aš to niekada nepasakysiu garsiai. Pati kalta. Žinau.


Po velnių, kai savo gyvenime stoviu kažkokioj sumautoj dykynėj, kurios niekad nesu nei regėjus, viskas, ko aš noriu - tai žmogus, kuris ištiestų ranką. Bet žinau, kad neišties. Nes aš kažkodėl visad prašau per daug.
Dėl to ir einu išsiverkt į pagalvę, atsikelt ryte ir kartot, kad man viskas gerai.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (1)

  • O kas galėtų nenorėti išties tokiam nuostabiam žmogui rankos kaip tu? Nenuvertink savęs. Gal tu ir matai tik dikynę, bet kitiems ta pati dikynė tampa gražiausiu peizažu, vien todėl, ka joje esi ir tu. Yra žmonių, kurie niekam nereikalingi, nemylimi… Tu kitokia, tavyje yra daug visko už ką galima tave mylėti. Liūdesiui turi teisę, bet negali į save žiūrėti iškreiptai vien dėl liūdesio. Tu esi daug daugiau nei leidi sau savyje matyti.

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyk komentarą