BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2018-08-18 22:27

Žalia arbata mėnulyje

Į komentarus

Negali lyginti savo pasiekimų su kitais. Negali lyginti savo kelionių su kitomis, nes tu šnopuodamas kopi į Everestą, o kitas sunkiai braunasi per džiungles. Ir abi šios kelionės yra sunkios bei prasmingos, tačiau jos nesulyginamos. Jos - visiškai skirtingos.

Visada bus tokių, kurie kažką daro geriau nei tu, bet tu visada būsi profesionalas savo kelyje. Nes tai yra tavo, vien tik tavo ir niekeno kito, kelias.

Nesi nevykėlis, jeigu dairaisi į valia trykštančius bėgikus, kiekvieną rytą nulėkiančius kilometrus, kai tuo tarpu tu jau kelinti metai iš eilės žadi pradėti sportuoti pirmadienį. Jei vis dar neprisiruošei rytais gerti plakto žalio reikalo. Jei vis dar neparašei bestselerio ir vis dar neuždirbai milijono. Nesi prastesnis už savo bendraklasį, ant rankų sūpuojantį jau trečią atžalą, kai artimieji tavęs vis dar klausinėja, kada bent antrą pusę susirasi. Nesi prastesnis ir už savo vaikystės draugą, kylantį karjeros laiptais, kai pats vis dar sukiesi savo pirmąjame darbe.

Visi einame skirtingais keliais, skirtingu metu prieidami skirtingas stoteles. Bičiukas, kopiantis į Everestą, nesupras tavo sunkumų slenkant dykuma, svilinant šimto laipsnių karščiui. Bet galiausiai jūs abu pateksit ten, kur turit patekt. Nors ir skirtingu laiku.

Ir jeigu pasimesi, skirk akimirką sau ir pažiūrėk į dangų. Ten rasi visus savo atsakymus. Ten suradau šį įrašą.

Patiko (2)

Rodyk draugamsKomentarai (0)

  • Ach kaip pavargau būti lyginama su kitais..o dangui šiąnakt tik žvaigždės, visi 3k..

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyk komentarą